• O nas

Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku obuwniczym od 19 lat. Swoją przygodę zaczęliśmy w naszym rodzinnym mieście Lublinie prowadząc sklep stacjonarny, który funkcjonuje od grudnia 2001 roku, codziennie dając nam powody do dumy i radości. To właśnie dlatego możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą, prężnym, zaangażowanym w działania zespołem, wieloletnią współpracą i pasją do tego, w czym jesteśmy naprawdę najlepsi. Nasza oferta jest zawsze uczciwa, a ceny nie są wygórowane.

Swoje doświadczenie i pasję przenieśliśmy także na rynek internetowy. Naszym priorytetem jest zaoferowanie szerokiej gamy produktów wraz z nienaganną obsługą klienta i przystępnymi cenami. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie wysokiej jakości obuwie skórzane, jak również wiele fasonów z eko-skóry czy zamszu. Posiadamy także duży wybór akcesoriów obuwniczych, torebek oraz dbamy o ciągły rozwój naszej marki. Współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami obuwia, dbając o rozwój branży obuwniczej w naszym kraju. Do naszych głównych kontrahentów zaliczamy firmy: Big star, Contes, Maciejka, Anabelle, Axel, Koczur, Jaromin, Ewelina oraz Krisbut.

Lubimy to, co robimy i znamy się na tym.

 

  • Szanowny Kliencie


Zgodnie z Polityką Prywatności, Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez WEGA WIESŁAWA I JACEK DZIEWULSCY SPÓŁKA JAWNA, z którą możesz skontaktować się poprzez pocztę elektroniczną wysyłając wiadomość na adres sklep@butbut.pl lub pod numerem telefonu: 737632988. Możesz również skorzystać z poczty tradycyjnej - ul. Tomasza Zana 29, 20-601 Lublin.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy lub podejmowania działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed jej zawarciem (realizacji zamówienia w sklepie internetowym).
Podstawą prawną przetwarzania danych dla wskazanego celu jest Art. 6, ust. 1, lit. b RODO. Jeśli przetwarzamy Twoje dane na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia